top of page
  • pavlosydorenko

Військовий корабель рф намагається примусити цивільне судно до покори

Хронологія подій навколо "Зернового коридору" у Чорному морі, який до 18 липня 2023 залишався єдиним шляхом експорту збіжжя та інших товарів АПК з України через морську блокаду, організовану рф.

13 серпня 2023: корабель рф намагається примусити цивільне судно до покори

За інформацією міністерства нападу рф їхній військовий корабель-гопник відкрив попереджувальний вогонь у бік суховантажного судна, яке прямувало до українського порту Ізмаїл. Судно "Сукра Окан" (Палау) нібито проігнорувало вимогу росіян зупинитися для огляду, тому його зупинили силою. Цікаво, що з часом почали з'являтись повідомлення, що російська версія подій може бути значним перебільшенням того, що сталося насправді. Начебто, суховантаж просто дещо змінив курс і жодної висадки десанту та огляду не було.


Певен, згодом з'явиться підтвердження однієї з цих версій подій, але не має жодних сумнівів щодо намірів кремля відрізати Україну від чорноморських торговельних шляхів. ІПСО чи реальна примусова зупинка цивільного судна - усе спрямоване на залякування та підвищення ризиків, що передбачає вищі витрати.

10 серпня 2023: Україна відкриває гуманітраний коридор у Чорному морі

27 липня 2023: путін пропонує своє зерно замість українського

20 липня 2023: росія погрожує цивільним суднам у Чорому морі

19 липня 2023: росія намагається знищити портову інфраструктуру України

18 липня 2023: зерновий коридор заблоковано через дії росії

16 липня 2023: росія заявила про наміри вийти із зернової угоди

1 перегляд0 коментарів

Comentarios


bottom of page